Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДФС: Повідомлено про підозру працівнику Одеської митниці, який не провів належне розмитнення вантажу, що завдало збитків на 300 тис грн

07.08.2020 -

Головним управлінням власної безпеки спільно із Управлінням СБУ в Одеській області задокументовано дії співробітника Одеської митниці ДФС, який сприяв суб’єкту зовнішньоекономічної діяльності в ухиленні від обов’язкових митних платежів шляхом не відображення фактичної кількості ввезеного на територію України товару.

Так, співробітник митниці, всупереч закону, за домовленістю із суб’єктом господарювання не провів у повному обсязі митний огляд вантажу, не перевірив його номенклатуру, кількісні та якісні характеристики, що надало змогу суб’єкту ЗЕД розмитнити вантаж за заниженою вартістю та завдало тяжкі наслідки державним інтересам на суму більше 300 тис. грн.

07.08.2020 слідчим ТУ ДБР, розташоване у місті Миколаєві,  повідомлено митнику про підозру у вчиненні злочину відповідальність за який передбачена ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України, санкцією зазначеної статті передбачено позбавлення волі на строк до п’яти років.