Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Викрито митника, який вносив неправдиві відомості при митному оформлені морських суден

03.11.2020 -

Сьогодні, 03.11.2020 митнику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, відповідальність за який передбачена ч. 1 ст. 366 та  ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Зазначена процесуальна дія здійснювалась в рамках кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за зібраними Головним управлінням власної безпеки матеріалами, слідчими ДБР, розташованого у м. Мелітополі.

Так, Головним управлінням власної безпеки ДФС викрито службову особу, яка всупереч закону та встановленому порядку, вносила неправдиві відомості при митному оформлені морських суден, в порушення вимог ст. 247 Митного кодексу України та постанови КМУ від 18.01.2003 №93 «Про сприяння плати за виконання митних формальностей митними органами поза місцем розташування митних органів  або поза робочим часом, установленим для митних органів» та інших нормативних документів, при митному оформлені суден закордонного плавання поза місцем розташування митного органу. Фігурант кримінального провадження, зловживаючи владою та службовим становищем, не нарахував та не звернув до виплати з представників власників суден відповідні митні платежі, чим спричинив тяжкі наслідки державним інтересам на суму 229 тис. гривень.

За сукупності злочинів, санкцією статті Кримінального кодексу України, що інкриміновано державному службовцю, передбачено позбавлення волі на строк до шести років.