Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Посадовець митниці, прикриваючись «липовим» лікарняним, перебував за кордоном

26.11.2020 -

За оперативним супроводом управління власної безпеки ГУ ДФС у Київській області та за процесуального керівництва Київської міської прокуратури вчора, 25 листопада, слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомлено про підозру заступника начальника Київської митниці Держмитслужби у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Так, посадовець митниці протягом 2018-2020 років в порушення Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, за попередньою домовленістю зі співробітниками медичних закладів, отримував завідомо підроблені документи, які засвідчують тимчасову непрацездатність, та в подальшому надавав за основним місцем роботи – до митниці ДФС з метою підтвердження законних підстав відсутності на робочому місці та незаконного отримання грошових коштів як відшкодування у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Складання та видача документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність, здійснювалась без особистого огляду митника лікуючим лікарем. Встановлено, що останній, під час відкриття лікарняних, перебував поза межами України та за межами населеного пункту, де знаходяться лікарські установи.