Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Митниками в черговий раз припинено спробу незаконного переміщення тканини вартістю понад 1,5 млн.грн.

15.02.2017 -

Оперативною групою Міжрегіональної митниці ДФС у взаємодії з працівниками Чернівецької митниці ДФС у пункті пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці було припинено чергову спробу незаконного переміщення тканини у великих обсягах.

Товар переміщувався вантажним автомобілем, який прямував з Туреччини до Польщі через митну територію України, одержувачем вантажу зазначалася фірма з Великобританії.

Зважаючи на непоодинокі факти виявлення в транзитних вантажах незаявленого для митного контролю товару «тюль», було прийнято рішення про взяття на контроль таких переміщень з проведенням 100-відсоткового митного огляду.

Як наслідок, у ході проведення повного митного огляду вантажу, заявленого як «трикотажна синтетична тканина, відбілена», виявлено незаявлений у товаросупровідних документах та незадекларований у встановленому порядку товар «тюль з тканим візерунком, різних кольорів» у кількості 426 вантажних місць, 68722 метрів погонних, вагою11507 кг.

Крім того, заявлена в товаросупровідних документах кількість та вартість вантажу не відповідали фактичній.

Зазначений вантаж затримано та вилучено на склад Чернівецької митниці ДФС. За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з конфіскацією зазначених товарів.

Попередня загальна вартість предметів правопорушення складає більш ніж 1,5 млн. грн.