Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Найцікавіші схованки наркотичних засобів, виявлені столичними митниками

15.02.2017 -

За підсумком роботи Київська міська митниця ДФС підготувала огляд найцікавіших, найдотепніших та не завжди очікуваних схованок для наркотиків та психотропів. Всі вони використовувалися громадянами в їх прагненні надурити митників та уникнути відповідальності.

Так, з України до Росії громадянин відправляв 6 баночок з кремами. У підсумку виявилося, що окрім крему кожна містила пакуночок з психотропною речовиною метамфетамін. Загалом355 грамів.

84 таблетки з клоназепамом митники виявили в банці з драже «M&M’s». Психотропні таблетки знаходились впереміш з цукерками. Ці солодощі надійшли в посилці з Дубая (ОАЕ). Митники зазначають, що на їх пам’яті це перший випадок пересилки наркотиків з Дубая.

А ось в коробці, яка мала містити колоду карт, митники знайшли гашиш. Його в Україну надіслав англійський «картяр».

Майже3 кгмарихуани в декоративних коробках, на кшталт футлярів для гри в нарди, виявила Бетті – службова собака, що працює в складі кінологічної команди митниці. Пакунки з цією наркотичною рослиною знаходились в усіх п’яти футлярах, які надійшли в Україну поштовим відправленням із Замбії. Проведена контрольована поставка допомогла затримати замовника посилки та оголосити йому про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

Іграшкове ведмежа мимоволі перетворилося в наркокур’єра. Всередині іграшки митники виявили 35 ампул з сильнодіючою речовиною. Такий «подарунок» прямував з України до Польщі.

Досить нестандартним виявився вміст хорватської пачки цигарок – власне замість цигарок столичні митники знайшли арахіс, льодяники та на додачу героїн.

Ледь не став небезпечним дитячий конструктор з Нідерландів. Посеред пластикових деталей іграшки ховався кокаїн та психотропна речовина МДМА.

Загалом, протягом 2016 року митники припинили 356 спроб перемістити через митний кордон України підконтрольні речовини, по 61 випадку було застосовано метод контрольованої поставки.