Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Митники виявили у поштових відправленнях 686 таблеток наркотичних засобів та психотропних речовин

17.03.2017 -

Останнім часом почастішали випадки виявлення наркотичних засобів та психотропних речовин у поштових відправленнях, про які повідомляли правоохоронні органи. Тому митне оформлення поштових відправлень не залишилось поза увагою оперативних груп Міжрегіональної митниці ДФС.

За результатами контрольних заходів, проведених оперативною групою Міжрегіональної митниці ДФС у взаємодії з працівниками митного посту «Львів поштовий» Львівської митниці ДФС, лише за один день, 16 березня, у поштових відправленнях було виявлено 686 штук (таблеток та капсул)  медичних препаратів, які містять наркотичні засоби та психотропні речовини.

Небезпечний вантаж знаходився серед задекларованих речей у 7 посилках, які надійшли в Україну з Іспанії. Враховуючи те, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 № 770 обіг зазначених речовин в Україні обмежено, препарати («Трамадол», «Кодеїн», «Лоразепам», «Бромазепам», «Транксилиум») вилучено.

За даними фактами направлено повідомлення до Стрийського відділу поліції ГУ НП у Львівській області.

Зазначене правопорушення кваліфікується як злочин, відповідальність за скоєння якого встановлена частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України: «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, - караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк».