Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Зупинено чергову спробу незаконного переміщення тканини (тюлі) вартістю понад 2,3 млн. грн.

20.03.2017 -

У ході проведення контрольних заходів співробітниками оперативної групи Міжрегіональної митниці ДФС у взаємодії з працівниками Чернівецької митниці ДФС у пункті пропуску «Порубне-Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» Чернівецької митниці ДФС було прийнято рішення про проведення митного огляду двох вантажних автомобілів, що прямували транзитом з Болгарії до Білорусі з вантажем «гардинна та шторна тканина, трикотажне полотно для пошиву одягу та штор, рушники, чохли для меблів» та інша текстильна продукція.

Під час перевірки вантажів й товаросупровідних документів встановлено, що заявлені кількість та вартість вантажу не відповідають фактичній.

За результатами митного огляду було виявлено незаявлений до митного контролю товар «тюль» загальною кількістю понад 25 тисяч метрів погонних, вагою понад 5600 кг орієнтовною вартістю понад 2,3 млн. грн.

Зазначені товари підлягають обов’язковому декларуванню у разі їх переміщення через митний кордон України на умовах Конвенції МДП, статтею 36 якої встановлено відповідальність за порушення положень цієї Конвенції.

Таким чином працівниками митниці упереджено спробу незаконного переміщення товарів шляхом недекларування.

За даними фактами складено 2 протоколи про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу на винну особу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з конфіскацією предметів правопорушення.

Предмети правопорушення затримано та за протоколами про порушення митних правил вилучено на склад Чернівецької митниці ДФС.

Нагадаємо, що незадекларовані товари – тюль, тканина, неодноразово виявлялись оперативними групами Міжрегіональної митниці ДФС в транзитних вантажах в зоні діяльності Чернігівської, Волинської та Чернівецької митниць.