Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Міжрегіональною митницею ДФС викрито факт незаконного ввезення поліпропіленових плівок вартістю понад 2 млн. гривень

18.05.2017 -

Міжрегіональною митницею ДФС під час проведення контрольних заходів на митному посту «Спеціалізований» Київської міської митниці ДФС при проведенні митного огляду міжнародного експрес-відправлення документального характеру, яке надійшло із Індії на адресу одного з Київських підприємств, було виявлено оригінальний пакет документів на товар «біаксеально орієнтована поліпропіленова плівка», який було ввезено за попередньою митною декларацією через Одеську митницю ДФС.

Товар було заявлено до митного оформлення в Київській міській митниці ДФС, його фактурна вартість згідно з поданими до митного контролю документами складала 58 535 доларів США.

Проте при порівнянні відомостей, зазначених в документах в експрес-відправленні, з документами, на підставі яких товари переміщено через митний кордон України й подано до митного контролю та митного оформлення, встановлено, що вони стосуються однієї партії товарів.

Згідно з виявленими документами фактична вартість товару становить 76 802долари США, або  2 034 173 грн. по курсу НБУ.

Таким чином, товар переміщено через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання митним органам як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо вартості товару. Це призвело до нанесення збитків державі у вигляді недоборів митних платежів та інших податків.

За даним фактом Міжрегіональною митницею ДФС у відношенні керівника українського підприємства, який згідно з вимогами Митного кодексу України зобов’язаний був надати до митного контролю і оформлення документи з достовірною та правдивою інформацією щодо товару, складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.