Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Львівські митники попередили спробу ввезення набоїв до вогенепальної зброї

14.07.2017 -

Співробітники Львівської митниці ДФС попередили спробу ввезення до України 150 набоїв до нарізної зброї калібру 9 мм «Winchester».

Набої виявили на митному посту «Львів-поштовий» під час здійснення митного контролю міжнародного поштового відправлення за допомогою рентген апапрату.  Поштове відправлення надходило із США на адресу  громадянина України  із різноманітними задекларованими речами, проте у самій декларації жодним словом не було згадано про набої.

Нагадаємо, що переміщення через митний кордон України вогнепальної зброї та набоїв без відповідних документів та дозволів заборонено.

Повідомлення про подальше проведення слідчих дій направлено до відділу поліції ГУНП у Львівській області.  Дане правпорушення попередньо кваліфікується за ст. 263 Кримінального кодексу України. Набої вилучено і також передано до поліції.