Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Одеські митники у взаємодії з УСБУ в Одеській області виявили 10 тис пачок контрафактних сигарет

09.11.2017 -

У рамках операції «Рубіж – 2017» на одному із складів зберігання товарів одеські митники спільно із представниками УСБУ в Одеській області виявили 10 тисяч пачок сигарет MARVEL Super Slims.

Будь-які товаросупровідні документи та марки акцизного податку України на пачках сигарет, ринкова вартість яких складає близько 300 тис грн, були відсутні. Не зазначено також і виробника тютюнової продукції, що свідчить про контрафактність товару.

«Це ще одна чергова оборудка бажаючих заробляти на незаконному обігу тютюнових виробів, яка закінчилася складанням протоколу про порушення митних правил за ознаками статті 484 Митного кодексу України», - зазначив начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов, коментуючи факт припинення незаконного переміщення сигарет.

За словами очільника митниці, контрабанда сигарет є одним із серйозних викликів сьогодення, вирішення якого потребує спільних зусиль контролюючих органів, міжнародної спільноти та компаній-виробників тютюнових виробів.

На думку Олександра Власова, схвалена у серпні 2017 року урядом України Національна стратегія боротьби з незаконним виробництвом і обігом сигарет є дієвим чинником протидії тіньовому ринку тютюнової продукції.

«Передбачені Стратегією кроки у напряму створення системи моніторингу та ведення статистики конфіскованих сигарет, прозорої процедури їх утилізації, а також посилення відповідальності за правопорушення у сфері незаконного виробництва і обігу сигарет в Україні виведуть на якісно новий рівень боротьбу з нелегальними сигаретами», - переконаний Олександр Власов.