Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Митниками викрито незаконне ввезення на територію України партії пристроїв для майнінгу криптовалют на суму 13 млн. грн.

31.01.2018 -

Управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС в зоні діяльності митного поста «Бориспіль-аеропорт» у рамках реалізації аналітично-пошукових заходів виявлено схему незаконного переміщення через митний кордон України значної партії пристроїв для так званого «майнінгу» (видобутку) криптовалют.

Вантаж прямував на адресу вітчизняного суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності авіатранспортом.

Правопорушники відповідно до попереднього задуму та наміру придбали дороговартісне обладнання на території Гонконгу та намагалися перемістити цей товар через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання документів, що містять неправдиві відомості стосовно вартості товару.

Внаслідок зазначеної незаконної оборудки Державний бюджет України міг втратити мільйони гривень.

Порушено адміністративну справу про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. 200 зазначених приладів вагою нетто950 кгвилучено до винесення судом рішення у справі.

Мінімальна вартість вилученої партії товарів (згідно з інформацією на сайті гонконгського виробника) становить в еквіваленті 13 мільйонів гривень.

Фотоматеріали по темі

/
  • Митниками викрито незаконне ввезення на територію України партії пристроїв для майнінгу криптовалют на суму 13 млн. грн.