Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Службовий собака львівських митників допоміг упередити незаконне переміщення 4 тис. пачок сигарет

06.03.2018 -

У пункті пропуску «Рава-Руська» лабрадор ретривер Хільда допомогла працівникам митниці викрити спробу незаконного переміщення майже чотирьох тисяч пачок сигарет.

Так, учора, 05 березня 2018 року, громадянин України прямував до Республіки Польщі через митний пост «Рава-Руська» автомобілем марки “Volkswagen LT35” смугою руху «червоний коридор». До митного оформлення він подав декларацію, в якій заявив про відсутність будь-яких товарів. Однак під час митного контролю цього транспортного засобу після спрацювання службового собаки виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю.

Автомобіль було виведено із загального потоку та скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів. Там працівники митниці виявили 3 810 пачок сигарет з фільтром з акцизними марками України та без них. Їх сховали за декоративною обшивкою бокових стінок вантажного відсіку автомобіля.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Сигарети вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справи скерують до суду.