Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Громадянин Молдови намагався перевезти через кордон 50 кг м’ясних виробів

13.03.2018 -

Сумськими митниками упереджено незаконне переміщення м’ясних виробів. Прихований товар було виявлено під час здійснення митного контролю потягу «Кишинів - Москва» на залізничній станції «Хутір-Михайлівський» Південно-Західної залізниці.

Так, одному з пасажирів, громадянину Молдови було запропоновано письмово заповнити митну декларацію. У ній він вказав про переміщення 135 кг м’ясних виробів загальною вартістю 27 тис. гривень.

Однак під час огляду вагону у міжстелевому просторі над купе, доступ до якого здійснюється через технологічні люки, виявлено приховані від митного контролю ще 50 кг м’ясних виробів.

Цей товар молдованин не задекларував письмово і не заявив про нього усно, переміщував його через кордон України з приховуванням від митного контролю способом, що утруднювало його виявлення, порушивши таким чином митні правила, передбачені статтею 483 Митного кодексу України.

Під час проведення перевірки на предмет повторності вчинення правопорушень вказаним громадянином, встановлено, що він протягом року вже притягувався до відповідальності за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.