Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За три місяці митники упередили 109 спроб переміщення наркотичних засобів у міжнародних відправленнях

08.05.2018 -

За січень-березень 2018 року митницями ДФС виявлено та припинено 109 спроб переміщення міжнародними поштовими та експрес відправленнями наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів.

У 2018 році за фактами (виявленими як у 2017, так і у 2018 роках) правоохоронними органами відкрито 188 кримінальних проваджень за ст. 305, 307, 309 Кримінального кодексу України та митницями заведено 373 справи про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України.

Як зазначають фахівці ДФС, найчастіше у міжнародних поштових та експрес відправленнях виявляють наркотичні засоби «канабіс», «трамадол», «кокаїн», психотропні речовини «МДМА», «амфетамін» та медичні препарати з вмістом наркотичних речовин.

У рамках кримінального провадження виявлені наркотичні засоби вилучаються відповідними слідчими підрозділами правоохоронних органів України. Вилучені за адміністративними провадженнями наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори зберігаються на складі митниці.

У подальшому вони за рішенням суду знищуються у встановленому законом порядку підприємствами, уповноваженими здійснювати діяльність зі знищення таких речовин.

Загалом, протягом 2017 року митницями ДФС було виявлено та припинено 648 спроб переміщення вищевказаних переміщень зазначених речовин   .