Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Чернігівські митники викрили спробу ввезення в Україну значної кількості підозрілої речовини

15.05.2018 -

Близько 26 кілограмів речовини, яка за зовнішнім виглядом схожа на героїн (остаточно встановити тип наркотичного засобу можна буде після проведення експертизи), виявили 14 травня у пункті пропуску «Сеньківка» співробітники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Чернігівської митниці ДФС при здійсненні митного контролю.
Переміщував небезпечний вантаж 23-річний громадянин Литви, який слідував через кордон на автомобілі BMW-X5. Для в’їзду в Україну громадянин обрав «зелений коридор», але, перевіряючи його документи, митники зреагували на низку ризиків. Мова йде про нелогічність маршруту, яким слідував чоловік: з Туркменістана транзитом через Росію та Україну до ЄС. Крім того, за кермом він перебував один. Зваживши можливі ризики, автомобіль перемістили до зони поглибленого контролю.
Під час огляду салону автомобіля виявили спеціально виготовлене сховище. У підлозі була зроблена порожнина, в якій знаходились поліетиленові пакети чорного кольору. Вага одного пакета 1 кг, всередині - порошок світло коричневого кольору.
Наразі проводиться перевірка. Про даний факт повідомлено правоохоронні органи. Можливе вчинення злочину за статтею 305 Кримінального кодексу України.