Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Упереджено незаконне переміщення тютюновмісних виробів для електронного нагрівання на суму 264 тис гривень

06.08.2018 -

Працівниками управління протидії митним правопорушенням і міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС упереджено незаконне переміщення прихованих від митного контролю тютюновмісних виробів для електронного нагрівання.

Так, у зоні діяльності Полтавської митниці ДФС було оформлено товар «Технічний вуглець. Для виробництва використовується коксохімічна сировина, країна виробництва: Україна». Вантаж відправлявся одним з підприємств Полтавської області до Туреччини через Морський торговельний порт «Чорноморськ» Одеської митниці ДФС.

За результатами проведеного аналізу Управлінням протидії митним правопорушенням і міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС спільно зі співробітниками підрозділу портового контролю було встановлено ризики можливого незаконного переміщення товарів. З огляду на це прийнято рішення щодо переогляду зазначеного вантажу і транспортного засобу, на якому він переміщувався.

Сканування автомобілю з вантажем виявило наявність на фотознімку сторонніх предметів у просторі підлоги вантажного напівпричепу-рефрижератору, які й було виявлено під час переогляду.

Так, у порожнинах підлоги напівпричепу-рефрижератору по всьому периметру, доступ до яких став можливий лише після демонтування нижньої планки задньої стінки підлоги, у спеціально виготовлених сховищах виявлено тютюновмісні вироби для електронного нагрівання в стіках з акцизними марками України.

Загалом було виявлено 6965 пачок (139,3 тис. стіків) попередньою вартістю 264 тис. гривень.

Таким чином водій порушив митні правила, що передбачено ч.1 ст 483, а саме вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

За вказаним фактом складено протокол про порушення митних правил.