Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зупинено спробу незаконного експорту партії пшениці вартістю 33,3 млн. грн.

07.08.2018 -

Департаментом організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії спільно з підрозділом податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області в рамках операції «Рубіж-2018» виявлено діяльність можливого фіктивного підприємства, від імені якого здійснювався експорт сільськогосподарської продукції – пшениці.

Декларант, українське підприємство, намагався вивезти з України пшеницю 2-го, 3-го, 5-го та 6-го класів обсягом у 7 150 тонн загальною вартістю 33,315 млн грн. За оперативною інформацією, отриманою департаментом, у зоні діяльності Одеської митниці ДФС декларантом подано до митного оформлення, як підстави для переміщення товарів, підроблені документи (одержані незаконним шляхом, або такі, що містять неправдиві відомості).

Мова йде про те, що директор компанії-експортера є підставною особою, тобто він фактично не є директором та будь-яких комерційних документів та зовнішньоекономічних контрактів компанії-експортера не підписував. Це, в свою чергу, може свідчити про систематичне ухилення від оподаткування суб’єктом господарювання.

Завдяки узгодженим спільним діям Департаменту та підрозділу податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області та своєчасного інформування Миколаївської та Одеської митниць ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкція передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.