Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Упереджено ввезення автомобіля LAND ROVER за підробленими документами

07.08.2018 -

Управлінням організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС викрито спробу ввезення автомобіля марки LAND ROVER моделі EVOQUE 2015 року випуску за документами, які містили недостовірну інформацію.  

Так, під час ввезення автомобіля на територію України водій за дорученням громадянина України подав до митного оформлення в режимі імпорт рахунок-фактуру на автомобіль із заявленою вартістю 13200 швейцарських франків. 

Однак у ході вивчення товаросупровідних документів, наданих до митного контролю, виник сумнів щодо їх достовірності. З огляду на це митниками було спрямовано запит до компанії-продавця (Швейцарія) для отримання товаросупровідних документів, які були підставою для експорту зазначеного автомобіля з території Євросоюзу.

Відповідно до отриманої відповіді, вартість автомобіля становила 22 тис. швейцарських франків, що на день ввезення на митну територію України становило 591,4 тис. грн. 

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення  товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів, як підстави для переміщення товарів документів,  що містять неправдиві відомості щодо отримувача та вартості товару. 

Зазначені дії містять ознаки порушення митних правил передбачених ч. 1 ст.483 Митного кодексу України. Автомобіль вилучений до рішення суду.