Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На митному посту Доманове вилучено 5,4 тисячі пачок цигарок

08.08.2018 -

На митному посту Доманове волинські митники впродовж однієї зміни вилучили у водіїв транспортних засобів 5,4 тисячі пачок цигарок білоруського виробництва без марок акцизного збору України.

Схованки за допомогою технічних засобів контролю виявили у рейсовому автобусі сполученням «Брест-Ковель» та у вантажівці.

Так, 3,5 тисячі пачок цигарок  були приховані у задній конструктивній ємності за холодильним радіатором рейсового автобуса. Як з’ясувалось, тютюнові вироби належали водію автобуса, а їх вартість складає 81,9 тисячі гривень.

Ще 1990 пачок цигарок було виявлено у водія вантажівки, громадянина Білорусі, який виконував міжнародне перевезення паперу на замовлення українського імпортера. Цигарки водій приховав у конструктивній ємності під спальним відділенням в кабіні тягача. Вартість предметів порушення митних правил – 46,5 тисячі гривень.

Цигарки тимчасово вилучені на склад митниці до прийняття судом рішення по суті справ. Згідно зі  статтею 483/1 Митного Кодексу України спроби громадян незаконно, з приховуванням від митного контролю, ввезти тютюнові вироби на митну територію України тягнуть за собою конфіскацію товару та штраф у розмірі 100 відсотків його вартості.