Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У пункті пропуску Устилуг митники вилучили у громадянина автомобіль через фіктивне нотаріальне доручення

09.08.2018 -

У пункті пропуску Устилуг мешканець Житомира, в’їжджаючи в Україну  автомобілем «PEUGEOT 206» польської реєстрації, подав на нього необхідні для митного оформлення документи. Серед інших – нотаріально посвідчене доручення на право користування від нотаріуса Канцелярії нотаріальної міста Вроцлав.

Офіційна відповідь на запит волинських митників з польського боку засвідчила: таке нотаріальне доручення не підписувалось і не посвідчувалось, а підпис, розміщений на відтиску іменної печатки нотаріуса, йому не належить.

Відтак за подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом, «PEUGEOT 206»  як предмет правопорушення (вартістю по курсу НБУ понад 153 тисячі гривень) вилучено на склад митниці.

Відповідно до ч. 1 ст. 483 Митного Кодексу України громадянина за скоєне очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості автомобіля та його конфіскація. Справу передано до суду.

Загалом, за 7 місяців 2018 року посадові особи Волинської митниці ДФС на підставі протоколів про порушення митних правил відповідно до ч.1 ст. 483 Митного Кодексу України (тобто за  подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом) вилучили у громадян 28 автомобілів загальною вартістю понад 3 млн гривень.