Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Через підроблені доручення громадяни позбулись автомобілів

29.08.2018 -

Працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС запобігли ввезенню в Україну чотирьох автомобілів за підробленими дорученнями.

В пункт пропуску «Краковець – Корчова» (Львівська обл.) на в`їзд в Україну прибули чотири автомобілі на іноземній реєстрації марок Ford Mondeo, Citroën Berlingo, Renault Scenic та VW Passat під керуванням громадян України, мешканців Хмельниччини. Під час митних формальностей громадяни серед інших документів подали до митного оформлення свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів на території Республіки Польщі, згідно з яким власниками автомобілів є громадяни цієї країни, а також доручення на тимчасове користування автомобілями, видане польським нотаріусом. У митників виникла підозра щодо підробки цих доручень, тож було вирішено здійснити перевірку їх автентичності. На письмовий запит Львівської митниці ДФС від нотаріуса надійшла відповідь, згідно з якою доручення на цих громадян в його нотаріальній конторі не видавались.

Отже, громадяни України вчинили дії, спрямовані на переміщення транспортних засобів з поданням митному органу як підстави для переміщення підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом.

За цими фактами до правоохоронних органів надіслані повідомлення про правопорушення, що містять ознаки злочину передбачені ст. 358 Кримінального кодексу України. Всі автомобілі вилучено.

Загалом з початку цього року за підробленими дорученнями львівськими митниками затримано 28 автомобілів.