Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Митники Сумщини затримали правопорушників, які намагались перетнути кордон з незадекларованим товаром вартістю близько 1,1 млн. гривень

28.09.2018 -

На митному посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС працівники митниці разом із співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області затримали правопорушників, які надали недостовірні відомості при декларуванні товарів, ввезених на територію України.

Вантажний автомобіль, на якому переміщувалось взуття прибув 19.09.2018  на митний пост «Бачівськ» Сумської митниці ДФС. У якості підстави для митного оформлення та ввезення товарів на територію України водієм були надані попередня митна декларація, інвойс, міжнародна транспортна накладна CMR.

Як з`ясувалось, підприємство 17.09.2018 в Хмельницькій митниці ДФС здійснило оформлення попередньої митної декларації на товар з описом: «Взуття на підошві з пластмаси та з верхом з текстильних матеріалів, спортивне. Загальна кількість – 9370 пар».

Під час проведення митного огляду  були відібрані зразки товарів для проведення дослідження.

В результаті експертного дослідження  встановлено, що надані на дослідження зразки ідентифіковані, як взуття чоловіче типу «кросівки» та не відноситься до спеціального спортивного взуття. Верх взуття виготовлено з натуральної шкіри (замші).

Результати дослідження зразків товару не відповідають інформації, заявленій в митній декларацій.

Таким чином, підприємством вчинені дії, спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю. Тобто, були подані документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару та для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД. 

Вартість затриманих предметів порушення митних правил складає близько 1,1 млн. гривень.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених  частиною 1 статті 483 Митного кодексу України та тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією, а також товарів, транспортних засобів, що використовувалися для переміщення безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.