Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Викрито спробу незаконного переміщення через митний кордон України колекції старовинних монет та ножів

03.10.2018 -

26 металевих ножів, переважно з дерев’яним руків’ям, а також 26 монет Російської імперії «Пять копеекь» 1750 - 1800 років карбування із зображенням на аверсі двоголового орла, а на реверсі - рослинного орнаменту, виявили під час огляду на рентген-апараті співробітники Київської митниця ДФС у громадянина Ірландії, який відлітав з України до Німеччини у м. Франкфурт.

Для проходження митного контролю громадянин обрав спрощену систему - «зелений коридор», чим заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення з митної території України.

Відповідно до «Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів», затвердженої наказом МВС України № 622, переміщення зброї через митний кордон України потребує оформлення дозвільних документів.

На момент проходження митного контролю дозвільних документів на право переміщення через митний кордон України 26-ти ножів, громадянин Ірландії не мав та митної декларації не заповнював.

Частиною п’ятою статті 374 МК України визначено, що культурні цінності, зокрема, виготовлені 50 і більше років тому, незалежно від їх вартості та способу переміщення через митний кордон України, підлягають письмовому декларуванню.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації чоловік не надавав, з приводу декларування переміщуваних ним предметів до інспекторів митниці не звертався.

Складено протокол про порушення митних правил. Виявлені предмети вилучено до винесення судом рішення у справі.