Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Львівськими митниками виявлено 67 телефонів IPhone X max та 23 шт навушників AirPods

04.10.2018 -

Вчора, 3 жовтня, в пункті пропуску «Рава-Руська-Гребенне» Львівської митниці ДФС у напрямку в’їзду на митну територію України заїхав автомобіль марки Mercedes-Benz Vito під керуванням громадянина України. Під час митного контролю в посадової особи Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС виникла підозра щодо переміщення товарів з приховуванням від митного контролю.

У зв’язку із зазначеним даний транспортний засіб було спрямовано на оглядовий майданчик, де в процесі поглибленого огляду виявлено 67 шт телефонів IPhone X max  та 23 шт навушників AirPods, які переміщувались з приховуванням від митного контролю в запасці за подвійними боковинами вантажного відсіку та в конструктивних порожнинах сидінь даного транспортного засобу.

В діях даного громадянина наявні ознаки порушення митних правил, відповідальність за яке передбачено ст. 483 МК України. На даний момент Управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС здійснюється документування порушення митних правил.

Предмети правопорушення будуть вилучені згідно із протоколом про порушення митних правил. Оціночна вартість товару – понад 2,7 млн грн.