Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Одеські митники спільно з представниками Нацполіції упередили спробу підміни високоліквідного товару

08.10.2018 -

До Одеського порту на адресу одного з українських підприємств надійшов контейнер з Китаю. Згідно з товаросупровідними та комерційними документами в ньому переміщувалися жіночі черевики вагою брутто майже 16 тонн.

Після здійснення пропуску через митний кордон України зазначений контейнер для проведення остаточного митного оформлення було доставлено під митним контролем до місця прибуття - одного з одеських відділень ПАТ "Укрзалізниця".

Проте під покровом ночі ділки вдалися до спроби незаконно розвантажити контейнер та здійснити підміну товару.

Їм завадили співробітники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС спільно з представниками Управління захисту економіки ГУ Національної поліції в Одеській області.

Як з’ясувалося, заявлені у декларації «жіночі черевики з верхом та підошвою з полімерних матеріалів» є товаром прикриття та займають лише декілька перших рядів у контейнері. Решта вантажу - тюки з чоловічими утепленими куртками та жіночими брюками в асортименті.

За виявленим фактом складено протокол про порушення митних правил. Остаточну вартість предметів правопорушення визначить товарознавча експертиза.