Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Волинська митниця ДФС розмитнила першу автівку, яка рік перебувала у статусі «транзитної»

28.11.2018 -

Митний пост «Луцьк» Волинської митниці оформив у вільний обіг перший легковий автомобіль з дизельним двигуном RENAULT THALIA, 2008 року виготовлення, на іноземній реєстрації, який рік знаходився в режимі «транзит».

Його власник – волинянин – з вересня 2017 року щодесять днів перетинав митний кордон України з Республікою Польща без жодного протоколу про порушення митних правил.

Без виїзду за межі України чоловік звернувся до брокерів за допомогою в оформленні митної декларації 27 листопада. Сьогодні декларацію було оформлено. До держбюджету сплачено майже 26,5 тис. грн митних платежів. З відповідними документами громадянин звернеться до сервісного центру МВС для реєстрації свого авто на українських номерах.

За раніше діючими  нормами законодавства волинянин не зміг би оформити цей автомобіль, оскільки він не відповідає екологічним стандартам ЄВРО – 5.

Загалом з початку дії нових правил щодо ввезення автівок на іноземній реєстрації вже оформлено 15 таких транспортних засобів. До бюджету перераховано 890 тис. грн, економія за рахунок пільгових ставок склала майже півмільйона гривень. З одного автомобіля сплачений добровільний внесок у 8500 грн, сплата якого передбачається через порушення термінів перебування на митній території України.