Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Львівськими митниками викрито спробу незаконного ввезення партії витяжних шаф

07.12.2018 -

Вантажний транспортний засіб, в якому переміщувався товар «Шафи витяжні» на адресу приватного підприємства в Україні, заїхав у зону митного контролю м/п «Рава Руська» 24 листопада 2018 року.

Для здійснення митного контролю водієм фірми перевізника було подано товаросупровідні документи, відповідно до яких продавцем товару є естонська компанія і його вартість становить 12,8 тис. євро.

За результатами аналізу та опрацювання документів у митників виник сумнів, щодо достовірності даних, а саме в частині відправника та вартості товару.

Львівською митницею ДФС було направлено лист до компанії виробника товару для отримання підтвердження завантаження автомобіля товаром «Шафи витяжні».

Відповідно до отриманої відповіді від компанії виробника одержувачем  виступала компанія з Федеративної Республіки Німеччина і вартість товару становить 54,9 тис. євро.

Однак відповідно до письмових пояснень водія фірми перевізника транспортний засіб за межі Республіки Польща не виїжджав.

Також Львівською митницею ДФС було надіслано лист до митної агенції з метою отримання копій товаросупровідних документів, які були підставою для розміщення товару на митному складі та при відправленні товару в адресу Української компанії.

Відповідно до отриманої відповіді встановлено, що товар було відправлено в Україну без його розміщення на митному складі та надіслано відповідні документи.

Враховуючи викладене, у ході перевірки встановлено, що керівником приватного підприємства в Україні для здійснення пропуску на митну територію України товару було подано документи, що містять неправдиві дані щодо вартості товару.       

На письмовий виклик Львівської митниці ДФС для надання пояснень щодо митного оформлення товару «Шафи витяжні» та участі у складанні протоколу про порушення митних правил керівник  приватного підприємства не прибув.

Таким чином, керівником вчинено дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо ціни та вартості товару необхідні для визначення його митної вартості.

За даним факт Львівською митницею складено протокол про порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Відповідно до ст. 511 Митного кодексу України товар вилучено та передано на склад митниці.