Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Замість деревного вугілля до Румунії намагалися вивезти сигарети на понад 6 мільйонів гривень

28.03.2019 -

Спробу переміщення сигарет, прихованих від митного контролю, викрили  в пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» за допомогою службових собак митників Рокі та Ніка співробітники Чернівецької митниці ДФС спільно із представниками УСБУ у Чернівецькій області.

Підакцизний товар у кількості майже 161 тисяча пачок виявлено під час здійснення поглибленого догляду транспортних засобів чернівецької фірми-перевізника, які здійснювали переміщення вантажу до Румунії.

Так, на територію пункту пропуску в’їхали два вантажні автомобілі марки «VOLVO» з напівпричепами  марок «SCHMITS» та «ESCHEN» під керуванням  мешканців Чернівецької області, які прямували з України до Румунії в службових справах.

Для здійснення митних формальностей представники перевізника подали товаросупровідні документи, згідно з якими у цих транспортних засобах переміщується вантаж «вугілля деревне з листяних порід дерев», відправниками якого були товариства з обмеженою відповідальністю Буковини та Житомирщини, покупцями - румунські фірми.

Під час здійснення митного огляду товару виявлено, що частина поліпропіленових мішків заповнена не деревним вугіллям, а сигаретами. Також під час перерахунку вантажних місць встановлено невідповідність кількості місць, зазначеним в ТСД.

За даним фактом у відношенні водіїв фірми-перевізника запроваджено справи про порушення митних правил за ознаками порушень митних правил, передбачених ст.472 та ч.1 ст. 483  Митного кодексу України.

За протоколами тютюнові вироби вітчизняного виробництва різних марок загальною вартістю понад 6 мільйонів гривень вилучено.