Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Одещині митниками вилучено кокаїну на 1 млн дол. США

22.04.2019 -

Одеські митники спільно з УСБУ в Одеській області виявили 12 кг кокаїну. Наркотики були виявлені під час здійснення поглибленого огляду контейнеру з фруктами, який прибув до морського порту «Південний».

12 кілограмових пакунків з кокаїном знаходилися у конструкційних порожнинах контейнеру з фруктами, який прямував з Південної Америки до Європи транзитом через Україну.

Операція із блокування наркотрафіку проводилася співробітниками управління протидії контрабанді, яке функціонує в Одеській митниці ДФС в рамках Програми експертного контролю та безпеки кордонів EXBS та Програми контролю за контейнерними перевезеннями Управління ООН з наркотиків та злочинності UNODS, спільно з УСБУ в Одеській області та Держприкордонслужбою.

За результатами вжитих заходів затримано 2-ох громадян Республіки Молдова, які намагались вивезти виявлений кокаїн з території контейнерного терміналу поза митним контролем.

За цінами тіньового ринку вартість «знахідки» становить понад один мільйон доларів США.

Нагадуємо, що наприкінці березня в порту «Південний» було виявлено 257 кілограмів кокаїну, який переміщували до Євросоюзу.