Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Одеські митники розкрили унікальний спосіб переміщення великої партії кокаїну

07.05.2019 -

Товаром прикриття для наркотиків, що надійшли до морського торговельного порту «Південний» з Колумбії, стали не традиційні банани чи ананаси, а лакофарбувальні матеріали. Креативні наркоділки просто змішали у відрах з будівельним матеріалом кокаїн. 

Ні візуально, ні за допомогою експрес-аналізаторів та собак вміст наркотиків у вантажі встановити неможливо.

Розрахунок наркоторгівців був простим: у «законний» спосіб ввезти в Україну на адресу одного із вітчизняних підприємств змішаний з лакофарбувальними матеріалами кокаїн, а потім виділити його в нарколабораторії.

Але цей задум їм завадили реалізувати співробітники відділу боротьби з незаконним переміщенням наркотиків і зброї управління протидії митним правопорушенням і міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС та УСБУ в Одеській області, які визначили вантаж таким, що має потенційно високий ризик для можливого переміщення наркотиків, та ініціювали відбір зразків. 

Експерти Одеського управління з питань експертиз та досліджень Департаменту податкової та митної експертизи ДФС у відібраних зразках виявили кокаїн. Зокрема, у деяких 30-кілограмових відрах міститься до 3 кг цього наркотику.  Це дає підстави прогнозувати, що дане виявлення може стати однією з рекордних кокаїнових партій. 

Вага затриманого вантажу становить майже 19,5 тонни. Загальну кількість чистого наркотику буде визначено після проведення експертизи.

За даним фактом одеськими митниками до правоохоронних органів направлено повідомлення про кримінальне правопорушення за ознаками статті 305 Кримінального кодексу України.