Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Одеські митники виявили автомобіль, начинений годинниками

11.05.2019 -

Завдяки використанню технічних засобів митного контролю та спільним зусиллям представників Департаменту протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС, відділу кінологічного забезпечення Одеської митниці і прикордонників під час проведення огляду автомобіля «ФОРД ФОКУС» були виявлені спеціально обладнані схованки, в яких перевозились 460 наручних годинників.

Власник автомобіля, громадянин Росії, намагався незаконно вивезти з України механічні та електронні годинники відомих світових марок: IWC, Emporio Armani, Cartier, Versace, Patek Philippe, Chopard, Avdemars Piguet, Omega, Taghever, Gucci, Gc, Rolex, Roger Dubuis, Hublot, Burberry, приблизною ринковою вартістю близько 700 тис. гривень.

Для цього він у власному автомобілі, на якому прямував до Туреччини через пункт пропуску «Чорноморський рибний порт» спеціально обладнав кілька схованок.

Зокрема, у багажному відсіку правопорушником для збільшення об’єму було конструктивно змінено технологічну порожнину під запасним колесом.

Годинники знаходилися також у всіх дверях, під обшивкою в задніх крилах та під панеллю приборів з пасажирської сторони.

Доступ до цих схованок став можливий тільки після демонтажу вентиляційних каналів та бардачку, а також обшивок дверей та задніх крил.

Проте, реалізувати задумане порушнику не вдалося.

За фактом переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Остаточну вартість годинників визначить товарознавча експертиза.

Фотоматеріали по темі

/
  • Одеські митники виявили автомобіль, начинений годинниками