Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Влітку пасажиропотік на кордоні зросте у 2,5 рази, - прогноз Міндоходів

17.06.2013 -

Міністерство доходів і зборів прогнозує збільшення пасажиропотоку через український кордон до 2,5 разів із початком курортного сезону. Тільки за два тижні червня кількість бажаючих  перетнути митний кордон України вже збільшилась майже у 1,5 рази. За цей період працівники митних пунктів Міндоходів оформили майже один мільйон автотранспортних засобів. Переважна більшість (830,5 тис.) – це легкові автомобілі. Також до України в’їхали 21 тис. автобусів та 148 тис. вантажівок.
У Міністерстві вже готуються до зростаючого напливу іноземних гостей та громадян України, що подорожують через  кордон. Зокрема, на західному кордоні, де зафіксовано найбільший пасажиропотік, організовано додаткові смуги руху автотранспорту та збільшено кількість митних інспекторів, створені виносні робочі місця для персоналу.  Завдяки цьому збільшена  пропускна потужність у митних пунктах «Чоп-Захонь» (Чопська митниця Міндоходів), Краковець-Корчова (Львівська митниця Міндоходів), Ягодин-Дорохуск (Ягодинська митниця Міндоходів).
Фахівці Міндоходів відзначають, що оперативне реагування на збільшення пасажиропотоку дозволить забезпечити більш швидке оформлення документів, необхідних для перетину кордону для громадян України та іноземних гостей.
Зі свого боку Міндоходів, зважаючи на спекотну погоду, звертається до громадян, які подорожують через український кордон, особливо автомобільним чи автобусним транспортом, не брати в дорогу продуктів харчування з незначним терміном придатності, оскільки це може бути шкідливим для здоров’я.

*    *    *

Нагадаємо, що Указом Президента України №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.