Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Великий бізнес сплатив до бюджету 97 млрд. гривень

10.07.2013 -

За перше півріччя поточного року великими платниками податків сплачено до державного бюджету 97 млрд. грн. Це 60 відс. від загальної суми надходжень по Україні. Загалом до державного бюджету надійшло 160,9 млрд. гривень.

За статистикою Міндоходів, у поточному році до категорії великих платників віднесено 1480 підприємств. Податкові надходження від цієї категорії платників сягнули 73 млрд. грн., що складає 69 відс. від сплаченої суми усіх податкових надходжень по Україні. Митних платежів сплачено на суму 24 млрд. грн., або 43 відс.

За словами аналітиків Міністерства, найбільші прибутки отримали підприємства харчової промисловості. Великі підприємства, які працюють у цій сфері, сплатили 17% усіх надходжень від великих платників.

Від підприємств, задіяних в оптовій торгівлі, надійшло 13 відс. надходжень. Великі платники, які займаються виробництвом та розподіленням електроенергії, газу та води сплатили 9  відс. надходжень, та 8  відс. надійшло від  підприємств, які працюють у сфері права, бухгалтерського обліку, інжинірингу та надання послуг підприємцям.