Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Майже 66 тис. тонн бананів імпортовано в Україну у „фруктовому сезоні”

17.09.2013

За даними Міндоходів до України у травні-серпні 2013 року імпортовано 180 тис. тонн фруктів. 30% з них  (або 66 тис. тонн) становили банани. Лідером серед країн - імпортерів стала Домініканська республіка. Саме з неї до нашої держави імпортувалось близько 43% бананів. До бюджету надійшло  136,3 млн. грн. митних платежів.

Наступним лідером „фруктового сезону” стали кісткові фрукти. До цієї товарної групи входять: абрикоси, вишня, черешня, персики, інше. Загалом їх було імпортовано в Україну майже 37,2 тис. тонн. Сплачено 84,1 млн. грн. митних платежів. Країнами - імпортерами тут головним чином виступали Іспанія та Греція.

Замикають трійку лідерів імпортованих фруктів - цитрусові. За період травень-серпень 2013 року в Україну  їх імпортовано понад 30 тис. тонн. До бюджету надійшло майже 58 млн. грн. митних платежів. Найбільшими країнами-імпортерами стали Єгипет та Туреччина.

Загалом за травень-серпень цього року до України імпортували 180,6 тис. тонн різноманітних фруктів. До бюджету надійшло 452,7 млн. грн. митних платежів.