Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Партію незадекларованих новеньких «Iphone 5S» вилучили оперативники Міндоходів

15.10.2013 -

12 мобільних телефонів моделі «Iphone 5S» з об‘ємом пам‘яті 16 та 64 GB співробітники Київської міжрегіональної митниці Міндоходів виявили у 26-річного українця, який намагався незаконно ввезти їх на територію України, скориставшись «зеленим коридором».

Подія сталася в міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) під час здійснення митного контролю пасажирів, що прибули з російського «Внуково». Оперативники Міндоходів встановили, що в одного з громадян наявні 14 мобільних телефонів.

При детальному огляді багажу та особистих речей виявлено 12 нових мобільних телефонів марки «Apple» моделі «Iphone 5S» в заводській упаковці з повним комплектом аксесуарів до них та 2 «Iphone» 4 і 5 моделі з ознаками використання.  

Дозволені законодавством мобільні телефони у кількості 2 штук повернуто громадянину, а решту вилучено на підставі виявленого порушення митних правил, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України.

Наразі встановлюється вартість вилученого товару та готуються матеріали до суду, який і винесе рішення по суті виявленого правопорушення.