Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Міндоходів України звернулося до російських колег за роз’ясненням ситуації на кордоні

31.10.2013 -

За наявною в Міністерстві доходів і зборів України інформацією, з 28 жовтня митними органами, підлеглими Південному митному управлінню Федеральної митної служби Російської Федерації, застосовуються додаткові заходи гарантування доставки при переміщенні вантажів із застосуванням книжки МДП у митних органах.

Оскільки митні органи, підлеглі Південному митному управлінню, мають пункти пропуску, суміжні з українськими, вищевказані дії російської митниці без попереднього повідомлення української сторони призвели до накопичення транспортних засобів у пунктах пропуску на кордоні з Російською Федерацією і виникнення додаткових складнощів у перетинанні державного кордону українськими перевізниками.

Міністерство доходів і зборів України занепокоєне виникненням цієї ситуації та відсутністю завчасного повідомлення з боку Федеральної митної служби Російської Федерації, як це передбачалося за підсумками низки нещодавніх зустрічей як на експертному, так і на керівному рівні.

У зв’язку з цим  Міністерство доходів і зборів України звернулося до Федеральної митної служби Російської Федерації з проханням прокоментувати  ситуацію, що виникла, а також повідомити, чи є такі дії винятковою мірою по відношенню до українських перевізників і наскільки вони  відповідають зобов'язанням в рамках Митної Конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП, членами якої є обидві держави.

Міністерство доходів і зборів України розраховує на конструктивний підхід російських колег до розгляду даних питань.

Зі свого боку повідомляємо, що усі українські пункти пропуску на українсько-російському кордоні працюють у  посиленому режимі для надання необхідної допомоги перевізникам та забезпечення комфортних умов під час очікування на проходження кордону. Претензій до  роботи митних пунктів Міністерства доходів і зборів України  з боку перевізників не надходило.