Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Сервер та субсайт Міндоходів в Одеській області взламано не було

18.11.2013 -

Інформація, поширена у засобах масової інформації, щодо зламаного серверу одеської митниці Міндоходів не відповідає дійсності. Станом на 18.11.2013 перешкод в функціонуванні серверу та субсайту територіальних органів Міндоходів в Одеській області (od.minrd.gov.ua) не виявлено.

Щодо нібито „завантажених із серверу митниці” документів повідомляємо, що викладені документи взагалі не мають відношення до митного оформлення, оскільки в них відсутні ВМД, ДМВ та взагалі файли в форматах, якими учасники ЗЕД обмінюються з органами Міндоходів України.

Більше того, поширені документи взагалі не мають жодних ознак, які б вказували на те, що вони отримані з будь-яких баз даних.

За своїм змістом вони більше схожі на такі, що обробляються комерційним підприємством (перевізником, експедитором тощо). У вказаній комплектації до митного оформлення документи не подаються.

Субсайт територіальних органів Міндоходів в Одеській області офіційного веб-порталу Міндоходів містить інформацію щодо діяльності територіальних органів Міндоходів в Одеській області, а саме: Головного управління Міндоходів в Одеській області, Південної митниці Міндоходів та державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів в Одеській області.

Нагадуємо, що сайт Південної митниці (customs.odessa.gov.ua) припинив своє існування ще у липні 2013 року.