Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Міністр Олександр Клименко знаходиться на своєму робочому місці

20.02.2014

Міністерство доходів і зборів України офіційно повідомляє, що  розповсюджені у низці інтернет-ресурсів чутки  про те, що Міністр Олександр Клименко  залишив чи планує залишити м.Київ через аеропорт «Жуляни» чи «Бориспіль», не відповідають дійсності.

Станом на 20:50 20 лютого Міністр Олександр Клименко знаходиться на своєму робочому місці у приміщенні центрального апарату Міністерства у м.Києві  та координує роботу територіальних органів доходів і зборів у виконанні покладених на них функцій із реалізації податкової та  митної політики.

Зокрема, сьогодні відбулася апаратна відеонарада Міністра із керівниками головних управлінь та митниць Міндоходів у регіонах, присвячена поточній ситуації щодо стану наповнення державного та місцевих бюджетів, а також надходжень єдиного соціального внеску. Під час наради в тому числі обговорювалися шляхи нормалізації роботи податкових і митних органів у регіонах, робота в яких ускладнена блокуванням з боку протестувальників.

 Міністерство доходів і зборів ще раз підкреслює, що знаходиться поза політикою. Просимо громадян із розумінням поставитися до цього та не перешкоджати роботі органів доходів і зборів із забезпечення стабільного наповнення бюджетів всіх рівнів, акумуляції коштів, необхідних для виплати пенсій, стипендій, заробітних плат для працівників бюджетних організацій, а також функціонування у нормальному режимі митних пунктів.