Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Працівників ГУ Міндоходів у Донецькій області та податкових інспекцій області евакуйовано

07.05.2014 -

Працівників Головного управління Міндоходів у Донецькій області евакуйовано через значне скупчення людей поблизу будівлі.

«Наш пріоритет – життя та безпека наших працівників та їх родин. Ми залишаємося на постійному зв’язку з керівниками наших підрозділів в Донецькій та інших областях південного та східного регіону і тримаємо ситуацію під контролем», – сказав Перший заступник Міністра доходів і зборів Ігор Білоус.

Із міркувань безпеки кілька днів тому також було евакуйовано працівників податкових інспекцій Слов’янська, Краматорська та Костянтинівки. Платники податків здійснюють сплату платежів в електронному вигляді.

Нагадаємо, що 30 квітня група агресивно налаштованих осіб здійснила спробу захопити приміщення Головного управління Міндоходів Донеччини. Однак після переговорів з керівництвом відомства вони залишили приміщення.

За статистикою відомства, питома частка надходжень до зведеного бюджету України у 2013 році, включно з великими платниками, розташованими на території Донецької області, становила 9,1%.