Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування
Чи задовольняє Вас інформація, розміщена на стендах ЦОП?

Громадський сектор Євромайдану вимагає від Державної фіскальної служби припинити роботу «Вісті Мас-медіа»

09.07.2014 -

Сьогодні, 9 липня 2014 року представники Громадського сектору Євромайдану пікетували Державну фіскальну службу України з вимогою припинити роботу ТОВ «Вісті Мас-медіа» на час проведення розслідування до оприлюднення його кінцевих результатів. Відповідне звернення було передано Голові Державної фіскальної служби Ігорю Білоусу.

Учасники пікету у своєму зверненні, зокрема, наголошують «на причетності даного медіа-холдингу до оприлюднення замовних антиукраїнських матеріалів під час подій Євромайдану та нинішньої війни на Сході країни».

Директор Інформаційно-комунікаційного департаменту Міндоходів Віктор Косарчук, приймаючи звернення, поінформував представників Громадського сектору, що відомство діє виключно у рамках чинного законодавства та не може заборонити діяльність цієї компанії, бо таке рішення за поданням прокуратури може ухвалити лише суд.

«Наразі тривають слідчі дії і рішення щодо подальшої діяльності «Вісті Мас-Медіа» прийматиме суд. На сьогодні в інтересах розслідування та без дозволу слідства і прокурора розголошення деталей цієї справи заборонено законом», – зазначив Віктор Косарчук.

Нагадаємо, що згідно з ухвалою суду у травні податковою міліцією було проведено обшук у приміщенні ТОВ «Вісті Мас-медіа». За результатами обшуку було вилучено ряд документів, які на даний час досліджуються. Також було вилучено 1 млн. 825 тис. грн.. та 62 тис. дол.. На рахунках заблоковано понад 900 тис. гривень.