Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Громадський сектор Євромайдану вимагає від Державної фіскальної служби припинити роботу «Вісті Мас-медіа»

09.07.2014 -

Сьогодні, 9 липня 2014 року представники Громадського сектору Євромайдану пікетували Державну фіскальну службу України з вимогою припинити роботу ТОВ «Вісті Мас-медіа» на час проведення розслідування до оприлюднення його кінцевих результатів. Відповідне звернення було передано Голові Державної фіскальної служби Ігорю Білоусу.

Учасники пікету у своєму зверненні, зокрема, наголошують «на причетності даного медіа-холдингу до оприлюднення замовних антиукраїнських матеріалів під час подій Євромайдану та нинішньої війни на Сході країни».

Директор Інформаційно-комунікаційного департаменту Міндоходів Віктор Косарчук, приймаючи звернення, поінформував представників Громадського сектору, що відомство діє виключно у рамках чинного законодавства та не може заборонити діяльність цієї компанії, бо таке рішення за поданням прокуратури може ухвалити лише суд.

«Наразі тривають слідчі дії і рішення щодо подальшої діяльності «Вісті Мас-Медіа» прийматиме суд. На сьогодні в інтересах розслідування та без дозволу слідства і прокурора розголошення деталей цієї справи заборонено законом», – зазначив Віктор Косарчук.

Нагадаємо, що згідно з ухвалою суду у травні податковою міліцією було проведено обшук у приміщенні ТОВ «Вісті Мас-медіа». За результатами обшуку було вилучено ряд документів, які на даний час досліджуються. Також було вилучено 1 млн. 825 тис. грн.. та 62 тис. дол.. На рахунках заблоковано понад 900 тис. гривень.