Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Заява Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби України щодо переміщення російського гуманітарного конвою

31.10.2014 -

На письмову пропозицію донора щодо участі Української Сторони в здійсненні пропуску на територію України російського гуманітарного конвою, що надійшла Нотою від МЗС РФ 28 жовтня, Українська Сторона висловила готовність здійснити прикордонні і митні формальності відповідно до вимог міжнародного та українського законодавства.

З цією метою було сформовано 2 міжвідомчі групи, які направлено до російських пунктів пропуску «Матвєєв Курган» та «Донецьк».

Враховуючи, що Російською Стороною порушено вимоги міжнародного та українського законодавства щодо переміщення товарів гуманітарної допомоги, а також те, що представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста не брали участь в переміщенні вантажу, Українська Сторона здійснила лише візуальний контроль транспортних засобів і вантажу, в ході якого військової техніки, зброї, боєприпасів та інших товарів військового призначення не виявлено.

Переміщення гуманітарного конвою розпочалося близько 7 години 31 жовтня 2014 року. Загалом, у двох пунктах пропуску спостерігалось переміщення 76 автомобілів та 147 осіб. Характер вантажу – продукти харчування, а саме: консерви, крупи, цукор, а також будівельні матеріали (скло, шифер, руберойд) та пальне.

Наразі українські міжвідомчі групи продовжують перебувати у вищезазначених російських пунктах пропуску.