Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Заходи щодо припинення руху коштів на банківських рахунках ДП «Укрспирт» не здійснювалися

11.12.2014 -

У засобах масової інформації з’явилися публікації з приводу причин проведення 10 грудня під стінами Міністерства аграрної політики та продовольства України мітингу робітників ДП «Укрспирт», які полягають у невиплаті заробітної плати працівникам державного підприємства через блокування Державною фіскальною службою України банківських рахунків підприємства.

Державна фіскальна служба України повідомляє, що заходи щодо припинення руху коштів на банківських рахунках ДП «Укрспирт» не здійснювалися. Також не накладався арешт на кошти на банківських рахунках підприємства в рамках кримінального провадження.

Нагадаємо, що Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення низки злочинів службовими особами ДП «Укрспирт», зокрема, за фактом розтрати коштів державного підприємства в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 191 КК України), а також за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі (ч. 3 ст.212 КК України).

Окрім того 10 грудня поточного року Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС України за погодженням із Генеральною прокуратурою України винесено повідомлення про підозру генеральному директору ДП «Укрспирт» у вчиненні злочинів за фактами розтрати коштів ДП «Укрспирт» на суму 172,5 мільйона гривень та ухилення від сплати податку на додану вартість у сумі 28,2 мільйона гривень.