Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Дніпропетровщині затримано посадовця ДПІ за отримання хабара у розмірі 2,2 млн. грн.

28.05.2015 -

У результаті скоординованих заходів за участі співробітників Генеральної прокуратури України, СБУ та підрозділів Головного управління власної безпеки ДФС України 27 травня 2015 року в службовому кабінеті затримано «на гарячому» одного із керівників ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська при отриманні незаконної винагороди у сумі 2,2 млн. грн. від керівників одного з комерційних підприємств області. За вказану суму посадовець мав посприяти в закритті кримінального провадження, зареєстрованого за ознаками ухилення від сплати податків.

Того ж дня під час проведення оперативних заходів затримано головного державного інспектора відділу провадження у справах про порушення митних правил Управління аналізу ризиків та протидії порушенням митних правил ГУ ДФС в Одеській області, який вимагав та отримав незаконну винагороду у розмірі 400 дол. США від мешканця Одеської області за  припинення розслідування про порушення митних правил.

Затримання відбулося під час обшуків в адміністративних приміщеннях митного поста «Одеса-порт», які співробітники регіонального підрозділу Головного управління власної безпеки ДФС та ГУ МВС в Одеській області проводили у рамках досудового розслідування по кримінальному провадженні (ч. 3 ст. 368 КК України «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).

Керівництво Державної фіскальної служби України дякує представникам силових підрозділів за взаємодію та проявлений професіоналізм.