Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З незаконного обігу вилучено понад 100 тонн фальсифікованих нафтопродуктів

19.06.2015 -

У рамках проведення операції «Нафтопродукт-2015» та «Акциз-2015» податковою міліцією у Хмельницькій області припинено реалізацію незаконно виготовлених недоброякісних паливно-мастильних матеріалів в мережі автозаправних станцій двох брендових підприємств-оптовиків.

Під час проведених обшуків з протиправного обігу вилучено понад 100 тонн дизельного пального, 13 тонн абсорбенту, 2,2 тонни бензину марки «А-92», 1,2 тонни присадки-монометиланилину та чорнову бухгалтерію. Загальна сума вилучених паливно-мастильних матеріалів склала майже 2,5 мільйона гривень.

Відповідно до висновку експерта та заяв громадян, придбані на автозаправній станції зазначених підприємств зразки бензину за об’ємною часткою етанолу, бензолу та фракційним складом не відповідають вимогам ДСТУ, допустимий вміст окремих речовин у них значно перевищений.

Також встановлено, що одне з підприємств-реалізаторів протягом 2015 року здійснювало придбання бензину низькооктанових марок, конденсату газового та абсорбенту, які є компонентами для виготовлення бензину та дизпалива,  з метою подальшого незаконного виробництва пального з вищим октановим числом та його реалізації через мережу автозаправних станцій області.  

Триває досудове розслідування.