Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Журналістам продемонстрували роботу Київської митниці ДФС

25.06.2015 -

Заступник Голови ДФС Костянтин Лікарчук запросив журналістів відвідати один із найбільш сучасних і технологічно обладнаних терміналів - митний пост «Східний термінал» Київської митниці ДФС.

Журналістам була презентована інфраструктура терміналу  і продемонстровано весь процес митного оформлення вантажів, які приходять в Україну. Представники мас-медіа мали можливість поспілкуватися з усіма учасниками процесу – від заступника Голови ДФС Костянтина Лікарчука, який курує митний напрям, та начальника митного посту «Східний термінал» Дмитра Башкірова до інспекторів і водіїв фур.

На актуальне питання щодо боротьби з корупцією Костянтин Лікарчук зазначив, що це «не питання 3-6 місяців і, навіть, не року, це питання системної роботи, яка вже розпочалася». Також заступник Голови ДФС акцентував увагу журналістів на тому, що на митниці працює багато чесних і порядних людей.

Він привітав митників з професійним святом, яке відзначалося з 1993 до 2013 року.  Проте зі створенням Міндоходів було скасовано. Попри це, дата 25 червня для митників залишається актуальною й понині. Тому заступник Голови ДФС пообіцяв на рівні керівництва держави ініціювати повернення професійного свята митника.