Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова міліція припинила незаконну діяльність з виготовлення та реалізації ювелірних виробів

26.06.2015 -

Податковою міліцією у ході розслідування кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч.3 ст.212 ККУ) припинено незаконну діяльність з придбання дорогоцінних металів і каміння, подальшого виготовлення з них ювелірних виробів та реалізації їх через роздрібну мережу магазинів.

Встановлено, що за допомогою підставних осіб за готівкові кошти незаконно скуповувались дорогоцінні метали і каміння. У подальшому з придбаної сировини виготовлялись різноманітні ювелірні прикраси.

Готові коштовні вироби нелегально клеймувалися та реалізовувались через роздрібну мережу магазинів відомої торговельної марки без відображення у бухгалтерських та податкових звітностях.

За час своєї діяльності злочинцями незаконно проклеймовано понад 1000 кг ювелірних виробів.

Співробітниками податкової міліції проведено 23 обшуки в офісі, роздрібній мережі і приватних домоволодіннях фігурантів провадження у Києві, Харкові, Одесі та Дніпропетровську.

За результатами обшуків вилучено ювелірні вироби на суму 21,6 млн. грн., готівку у сумі 206 тис. доларів США та 140 тис. гривень, а також комп’ютерну техніку, носії інформації і чорнову документацію, що свідчать про протиправну діяльність.

Наразі тривають слідчі дії по встановленню кола осіб, причетних до скоєння зазначеного кримінального правопорушення.