Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Припинено незаконний експорт товарів до Російської Федерації через Крим

27.07.2015 -

Працівниками податкової міліції Херсонської області у ході розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 205 КК України припинено діяльність групи осіб, яка організувала надання послуг з експорту товарів до Російської Федерації через територію Автономної Республіки Крим з використанням підроблених документів, в т.ч. фіктивних суб'єктів господарювання, з метою заниження їх митної вартості та ухилення від сплати податків.

Встановлено, що протягом поточного року, лише двома з підконтрольних угрупуванню фіктивних підприємств, експортовано до території АР Крим товарів на загальну суму майже 90 млн. гривень.

У ході проведення обшуків податківцями виявлено та вилучено печатки фіктивних підприємств-експортерів, нерезидентів, державних установ, які здійснюють контроль за якістю та сертифікацією товарів, що йшли на експорт, готівкові кошти на суму понад 40 тисяч доларів США та 500 тисяч гривень, комп’ютерну техніку, документи та вогнепальну зброю.

Призначено проведення експертиз та документальних перевірок, за результатами яких буде прийнято рішення стосовно донарахування несплачених податків та притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб.