Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Офіційне повідомлення ДФС України щодо реструктуризації боргу ПАТ «Укрнафта»

17.08.2015 -

На підставі ст. 100 Податкового кодексу України Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» звернулося до Державної фіскальної служби України з проханням реструктурувати свій податковий борг у зв’язку з нестачею ліквідності для погашення податкового зобов’язання. 

З метою погашення заборгованості компанії «Укрнафта» ДФС України були вжиті наступні попередні заходи:

Висловлено податкову вимогу ДФС до ПАТ «Укрнафта».

Виставлені інкасові доручення на списання коштів з розрахункових рахунків.

Вжиті заходи щодо вилучення готівки з АЗС компанії «Укрнафта».

Були вжиті заходи щодо опису майна, яке перебуває в судовому оскарженні.

Направлено подання щодо відкликання у ПАТ «Укрнафта» ліцензії за користування надрами до Міністерства екології та природних ресурсів України. 

Порушено ряд справ, в тому числі податковою міліцією ДФС в рамках кримінально-процесуального провадження. 

На підставі ст. 100 ПКУ та керуючись вимогами Наказу №574 від 10.10.2013 р. було прийнято рішення про реструктуризацію боргу компанії «Укрнафта»  на 5 місяців під 36% річних, що становить 1792,6 млн. грн. 

Минулого тижня після підписання відповідної угоди надійшов перший платіж від ПАТ «Укрнафта» загальною сумою 200 млн. грн. 

На час періоду реструктуризації боргу, активи компанії «Укрнафта» (на суму податкового боргу) виступають у якості податкової застави. У разі, якщо борг не буде погашено вчасно, ДФС України має право на реалізацію цієї застави. 

Станом на 17 серпня 2015 р. загальний податковий борг суб'єктів підприємницької діяльності перед державним бюджетом складає більше 55 млрд. грн., в тому числі 7 млрд. грн. -  в зоні АТО, та 1,8 млрд. грн. - в АР Крим та Севастополі. 12 млрд. грн. податкового боргу вже підлягли реструктуризації. Державна фіскальна служба України застосовує всі можливі заходи з метою погашення існуючої заборгованості.