Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Перевиконання досягнуто – дороги будуть

01.10.2015

У вересні Президент України підписав закон щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінзабезпечення реконструкції, ремонту автдоріг. Кошти на фінансування  доріг загального користування державного значення мають надходити з перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів. 50% суми перевиконання спрямовується до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів на забезпечення реконструкції доріг.

Тобто, починаючи з вересня у разі перевиконання індикативних показників зазначені області отримають відповідні кошти до обласних бюджетів.

У вересні 2015 року за оперативними даними до державного бюджету надійшло 18,8 млрд. грн. митних платежів, що на 735,2 млн. грн. (+4,1 відс.) більше визначених Міністерством фінансів України індикативних показників.

Слід зазначити, що у вересні ц. р. Мінфіном були внесені зміни до бюджетного розпису відповідно до Закону України від 17.09.2015 №704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», зокрема індикативні показники доходів державного бюджету з митних платежів у вересні ц. р. збільшені на 427,2 млн. грн.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 726 «Про проведення експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення» зазначені планові показники відповідно до затвердженої формули були розподілені по регіонах та доведені листами ДФС облдержадміністраціям, які визначені порядком експерименту.


Таким чином у вересні 2015 року перевиконання досягнуто митницями  ДФС у Волинській області на 78,1 млн. грн., Львівській – на 123,6 млн. грн., Чернівецькій – на 58,1 млн. гривень.