Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Луганщині вилучено горілчаного фальсифікату на суму понад 1 млн. грн.

25.11.2015 -

Співробітники оперативного управління ГУ ДФС в Луганській області разом зі спецпідрозділом «Фантом» викрили та ліквідували канал, через який на споживчий ринок регіону поставляли фальсифіковані алкогольні напої.

У ході операції проведено санкціоновані судом обшуки на оптових базах, складах та в магазинах, де фальсифікат реалізовували безпосередньо споживачам.

За результатами слідчо-оперативних заходів вилучено майже 20 тис. пляшок алкогольного сурогату з підробленими марками акцизного податку, а також 152 картонні короби з 10-літровими пакетами зі спиртовмісною рідиною, обклеєні підробленими марками акцизного податку, без зазначення виробника, міцності та інших відомостей щодо їх походження та якості.

Окрім того, виявлено та вилучено 105 тис. грн. виручки, отриманої від реалізації алкогольної продукції, чорнові записи та системні блоки, де зберігалася інформація про фактичні обсяги продажу фальсифікату.

Як було встановлено, нелегальний бізнес організував один з підприємців Харківської області. Він постачав фальсифіковані алкогольні напої під торговими марками «Краля пшенична», «Краля настоянка», «Вільна на молоці» нібито виробництва ПрАТ «Люботинський завод «Продтовари».

Поставки горілки відбувалися з оптових баз Харківщини. «Продукцію» привозили на склади та в магазини роздрібної торгівельної мережі Луганської області. Фальсифікат розповсюджувався майже по всій території області, у тому числі в магазинах поблизу лінії розмежування.

Для прикриття злочинної діяльності та забезпечення безперешкодного транспортування фальсифікованих алкогольних напоїв у зону проведення АТО використовувалися документи та сертифікати, які в подальшому знищували, а отриману виручку приховували від оподаткування.

Загалом за результатами проведених обшуків вилучено 12 тонн фальсифікату на суму майже 1,1 млн. грн.

У межах досудового розслідування встановлюються джерела виробництва фальсифікату та підроблених марок.